• Valgustid

    Valgustid

  • Valgustid

    Valgustid

  • Valgustid

    Valgustid

KAUBA TELLIMINE

Hea klient!

ÜLDIST.

1. Ostutingimused.

1.1 Ostutingimused kehtivad WES-Kungass OÜ internetipoe klientide (edaspidi klient) ja www,valgustusviis.ee omaniku WES-Kungass OÜ (edaspidi Kungass ) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

Meie rekvisiidid:  WES-Kungass OÜ, reg.nr. 14970966, KMKR EE102255669.  Tel. 5044296; e-mail: info@valgustusviis.ee. 

1.2 Ostutingimused ei saa olla vastuolus Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktidega. Kliendi ja Kungass vahelisi suhteid reguleerivad ka Kungass hinnakiri ja väljakujunenud head tavad.

1.3 Kungass jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja hinnakirja ühepoolselt muuta oma tegevuse arendamise, teenuste ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil. Tingimuste ja hinnakirja muudatused jõustuvad alates sellealase informatsiooni ilmumise momendist veebilehel www.valgustusviis.ee. Kui klient tegi tellimuse enne muudatuste jõustumist, siis kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused v.a. kui seaduses või käesolevates tingimutes on ette nähtud teisiti.

1.4 Kungass ja Klient soovivad kaubelda veebilehe www.valgustusviis.ee kaudu käesolevas dokumendis sätestatud tingimustel. Tehes veebipoes www.valgustusviis.ee tellimust ja ettemaksu sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud ostutingimustega ja tarneaegdega.

2. Ostu või tellimuse tegemise erinevad võimalused:

 A. Leiate huvitava toote meie kaubamärkide registrist. Sellisel juhul palun saatke päring Teid huvitava toote kohta (kaubamärk, toote kood ja Teie lisatingimused) meilile info@valgustusviis.ee. Vastame Teie päringule esimesel võimalusel koos võimaliku tarneaja ja hinnaga.

B.  Kui olete aga leidnud meie kodulehel oleva valiku hulgast endale sobiva, siis toimige järgnevalt

2.1. Valitud kaup suunake ostukorvi. Klikates ostukorvis olevate kaupade kogusel, avaneb ostukorvi sisu. Kontrollige üle ostukorvi sisu ja kui kõik on õige, siis alustage tellimist. 

2.2. Valige endale sobiv kättetoimetamise viis ja täitke arve saamiseks vaja minevad lahtrid. Samuti kirjutage vajadusel vastavasse lahtrisse oma lisasoovid. Alajaotusel  "Makseviis" klikake lahtril "ülekanne"  ja seejärel esitage tellimus.

2.3. Tellimuse alusel saadetakse arve  Teie poolt sisestatud meilile. Pöörake tähelepanu arvel toodud tarneajale. Tarneaeg on 1....5 nädalat. Lõplik tarneaeg sõltub sellest, kas tellitud toode on meie laos olemas või tuleb see Euroopa valmistajatehase ladudest. Kui arvel olev info Teid rahuldab, siis tasuge arvel olev summa läbi oma panga. Õnnestunud makse korral saadetakse tellimusse märgitud e-posti aadressile kinnitus saadud tellimuse kohta koos täpsustatud tarneajaga. 

2.4. Müüja jätab endale õiguse loobuda tellitud kaupade müügist, kui toote saabumisel meie lattu selgub, et toote hind või omadused ei vasta kataloogi andmetele, kaup on tootja laost otsa saanud või tootmisest maha võetud. Sellisel juhul võtame kohesel tellijaga ühendust ja kas tagastame tasutud summa või pakume välja asendustoote.

2.5. Kaup saadetakse Teile koheselt Teie poolt valitud transpordiliigiga ja valitud aadressile kui kaup on saabunud meie lattu.Kaupa saadame kas Smartlink või Omniva pakiautomaatide kaudu (piiravaks on toote gabariidid, mis ei tohi olla üle 60*60*60cm). Suuregabariidilisi tooteid saadame kas Cargobussi kaudu või siis otsetranspordiga (sel juhul on tegemist eraldi veoga ja eri tasuga).

2.6. Kauba kättesaamisel kindlasti kontrollige kauba ja  selle pakendi korrasolekut. Vigastuste ilmnemisel tuleb see koheselt fikseerida saatedokumendil ja ostjal on õigus esitada sellekohane pretensioon kahe kuu jooksul.  Vaata ka pretensioonide esitamise alalõiku.

3. Tellimuse (ostu ) tühistamine ja toote 14-päevane tagastamisõigus

3.1. Kui Klient soovib tellimusest loobuda ja Kungass ei ole veel jõudnud tellimust teele saata, siis on palume tellimus tühistada ja saata esimesel võimalusel vastavasisuline soov e-posti aadressile info@valgustusviis.ee, tuues välja tellimuse numbri ja makserekvisiidid (maksja nime ja arveldusarve numbri).Kliendile tagastatakse kogu tasutud summa 14 päeva  jooksul alates tellimusest loobumise avalduse esitamise kuupäevast.

3.2. Samuti on Kliendil õigus juba kättesaadud kaup 14 päeva jooksul (alates kättesaamise kuupäevast) tagastada ning kauba eest raha tagasi saada või soovi korral vahetada muu toote vastu. Selline tagastamisavaldus tuleb eelmainitud tähtaja jooksul esitada aadressil info@valgustusviis.ee, tuues välja tellimuse kinnituse numbri ja makserekvisiidid. Klient ei pea põhjendama oma tagastamissoovi, kuid see oleks meeldiv kui selline tagasiside toimiks. Selle alusel saaksime teha õigeid otsuseid müügitöö parandamiseks.

3.3. Veendumaks kauba olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja uurima kaupa üksnes nii, nagu tal lubataks seda teha kaupluses. Kui kauba käsitsemisel  rikutakse kauba paigaldus- või käitlemisreegleid, siis on Kungass õigus esitada Kliendile nõue kauba väärtuse vähenemise kohta. Kauba väärtuse vähenemise suuruse määrab ekspert. Kauba väärtuse vähenemise fakt ei tühista Kliendi õigust kauba 14 päevasele tagastamisele.

3.4. Tagastatavad tooted tuleb tagasi saata 14 päeva jooksul tagastamisavalduse esitamise päevast alates. Tagastamisega seotud kulud kannab Klient kuni  10 euro ulatuses. Raha tagastatakse Kliendi arveldusarvele 14 päeva jooksul alates tagastatava kauba kohalejõudmisest või kuupäevast, milllal Klient esitas tõendi tagastatava kauba tagasisaatmise kohta (näit. postiasutuse tõend kauba vastuvõtmise kohta saatmiseks ).